Очисне обладнання

PETKUS THREE STEP CLEANING

I. PRE-CLEANING - PETKUS A09

II. CLEANING - PETKUS M12

III. TRYOR (Cylinder ZY)

 

The PETKUS A-Cleaner (Agri Cleaner) це компактний і надійний універсальний очищувач, який використовується для перед-інтенсивного чищення насіння. Високий рівень очищення досягається комбінацією системи відсіву та відділення повітря.

Відмінні результати очищення досягаються завдяки змінним діаграмам екранування та запатентованій системі двоканального аспірації PETKUS.

Відбір короткого зерна від розбитого зерна. Довге відділення зерна працює відповідно.

AKYUREK STONE SEPARATOR

 

 

CIMBRIA - SEA CHROME

 

 

ANTTI VACBOOST

Машина для сепарації каменю призначена для ефективного відділення каменів і металу, скла та інших домішок високої щільності (важчих) від партії насіння.

SEA CHROME є найбільш інноваційним та гнучким рішенням для сортування, що базується на багаторічному технічному досвіді та сильній концепції. Сортує за геометричними характеристиками, точно впорядковує майже будь-яку невелику різницю відтінків.

Сушарка Antti Vacboost - це швидкий та енергоефективний спосіб обробки кормів та зернового насіння. Завдяки вакуумній дії, яка висмоктує нагріте повітря в теплообміннику, призводить до більш високих швидкостей висихання і одночасно служить для зменшення кількості пилу.

AKYUREK SEED DUHULLING LINE

PACKAGING LINES