Наше виробництво

 

2014 року Українські приватні інвестори разом із Європейськими партнерами "Летофін" заснували товариство з обмеженою відповідальністю "Сідко". Європейське товариство "Летофін" вже понад 24 років має багатий досвід у торгівлі балкової продукції. Українські партнери володіють 30 000 га землі й зерновим елеватором ємкістю в 150 000 т.

 

В літку 2016 року в м. Ічня, Чернігівська область товариство "Сідко" запустило новий завод з переробки зернових культур загальною потужністю у 30 000 т на рік. Об'єкт знаходиться на території елеватору. Уся вхідна й вихідна продукція тестується й аналізується у сертифікованій лабораторії яка належить елеватору.

 


 

Наша компанія сертифікована ISO:22000. Ми є органічною сертифікованою компанією, нашим органом із сертифікації є "Органічний Стандарт". У липні 2019 року наше виробництво успішно отримало сертифікацію SA 8000.

 

Сьогодні товариство "Сідко" пропонує широкий асортимент харчової продукції для людини й багатий вибір інгредієнтів які використовуються у кормі для птахів. Працюючи безпосередньо з фермерами й використовуючи новітні технології заводу, "Сідко" має змогу забезпечувати найвищу якість продукції.

Ми маємо достатньо досвіду щоб задовольнити необхідні потреби наших клієнтів. З нами ви у надійних руках.